Language switcher. Store number: 0
Language switcher INSID. Store number: 1

Czyste srebro!

Przejdź do głównej treści »

  • Aktualny kurs srebra: 16,75 USD/uncja  
  • Aktualny kurs dolara: 3,3295 PLN/USD
  • 55,87 PLN/uncja | 1,80 PLN/gram

Aktualnie przebywasz w:

Aktualności PSGZ

3 rzeczy, których wszyscy pragną na emeryturze
piątek, 26 maj 2017
Badanie przeprowadzone przez KRC Research, amerykańską agencję badania opinii publicznej, dowodzi, że można wyróżnić 3 główne obszary, na których najbardziej zależy niemal wszystkim przyszłym emerytom.
 

1. Bezpieczeństwo finansowe

Aż 95% respondentów stwierdziło, że bezpieczeństwo finansowe to jeden z podstawowych wyznaczników udanej emerytury. Każdy emeryt chce w końcu zaznać spokoju i przestać martwić się o pieniądze. Bezpieczeństwo finansowe oznacza, że oszczędności emerytalne w pełni pokrywają koszty codziennego utrzymania, opieki medycznej, a także małe i duże przyjemności.

2. Swoboda

96% pytanych wyznało, że na emeryturze chce poczuć się bardziej swobodnie. Po latach wywiązywania się z obowiązków wobec firmy oraz rodziny — emeryci zamierzają zaznać trochę beztroski. Życie bez grafiku i listy zadań daje możliwość zrealizowania odkładanych latami pasji i marzeń. Uprawa ogródka, gra w golfa czy nadrabianie książkowych zaległości — to pragnienia, które wiele osób spełnia dopiero na emeryturze.

3. Relaks

Po trzecie — emeryci chcą spędzać więcej czasu z rodziną, odpoczywać i podróżować. 93% ankietowanych stwierdziło, że najważniejszy jest dla nich kontakt z bliskimi. 92% pytanych przyznało, że zamierza przede wszystkim postawić na relaks. 80% pragnie poświęcić się zwiedzaniu świata.

 

Aktualnie przebywasz w:

Aktualne kursy walut
USD
EUR
GBP
Aktualny kurs srebra
PLN
EUR
USD
Wyceń swoje srebro
  • Sztabki
  • Monety
  • Złoty złom
Newsletter
Zapisz się na newsletter! Wpisz poniżej swój adres e-mail!
Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.
pn - pt - 9:00 - 17:00

Rozmowa online z konsultantem

+ 48 22 523 25 25

kontakt@czystesrebro.pl