Language switcher. Store number: 0
Language switcher INSID. Store number: 1

Czyste srebro!

Przejdź do głównej treści »

  • Aktualny kurs srebra: 16,81 USD/uncja  
  • Aktualny kurs dolara: 3,4698 PLN/USD
  • 58,43 PLN/uncja | 1,88 PLN/gram

Aktualnie przebywasz w:

20 CAD Gęś 2014

Powyższe zdjęcie jest zdjęciem przykładowym.

20 CAD Gęś 2014

Wyślij znajomemu

Oceń produkt

Dostępność: Tak

129,00 zł
LUB

Opis produktu

Prestiżowa Kanadyjska Mennica Królewska zaprezentowała właśnie kolejną, jedenastą już monetę z ekskluzywnej kolekcji20$ for 20$”, która raz na zawsze odmieniła świat numizmatyki i inwestycji w metale szlachetne.


 


Nie jest przecież tajemnicą, że numizmaty z tej unikatowej serii na całym świecie uchodzą za synonim inwestycji doskonałej, a ich wartość kolekcjonerska rośnie każdego dnia. Doskonale wiedzą o tym zagraniczni inwestorzy, którzy natychmiast po rozpoczęciu emisji ustawiają się po nie w długiej kolejce, słusznie upatrując w nich gwarancji finansowego sukcesu.


 


Tym razem na numizmacie widnieje szybująca bernikla kanadyjska – gęś zamieszkującą tereny Ameryki Północnej. Tym, co wyróżnia ten gatunek spośród innych, jest bardzo specyficzne upierzenie – czarna głowa z białymi plamami po każdej stronie. Reszta upierzenia jest brązowa z charakterystycznymi białymi obwódkami dookoła każdego pióra.


 


Doskonały projekt znanego kanadyjskiego artysty, Trevora Tennanta, wybity w tafli krystalicznie czystego srebra próby 999,9 zachwyca wszystkich, nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Ci, którzy chcą dołączyć tę przepiękną monetę do swoich kolekcji, muszą działać bardzo szybko. Nakład jest ograniczony, a ilość numizmatów topnieje z każdym dniem!


 


Nie pozwól, aby wyprzedzili Cię inni! Już dziś zdobądź najnowszą propozycję Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej w cenie, o jakiej pozostali jutro będą mogli jedynie pomarzyć.


 


Każda moneta umieszczona została w szczelnej kapsule, a całość w eleganckiej kopercie, która stanowi równocześnie certyfikat autentyczności.

Waga (g) 7.9600
Dostawa Natychmiastowa
Mennica Royal Canadian Mint
Nakład 225 000 szt.
Nominał 20 CAD
Rok bicia 2014
Stan zachowania I (menniczy)
Stop Ag 999.9
Średnica (mm) 27.00
Emitent Nie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Aktualnie przebywasz w:

Aktualne kursy walut
USD
EUR
GBP
Aktualny kurs srebra
PLN
EUR
USD
Wyceń swoje srebro
  • Sztabki
  • Monety
  • Złoty złom
Newsletter
Zapisz się na newsletter! Wpisz poniżej swój adres e-mail!