Language switcher. Store number: 0
Language switcher INSID. Store number: 1

Czyste srebro!

Przejdź do głównej treści »

  • Aktualny kurs srebra: 17,10 USD/uncja  
  • Aktualny kurs dolara: 3,3954 PLN/USD
  • 58,17 PLN/uncja | 1,87 PLN/gram

Aktualnie przebywasz w:

1 uncja - Panoramy miast - Częstochowa

Powyższe zdjęcie jest zdjęciem przykładowym.

1 uncja - Panoramy miast - Częstochowa

Wyślij znajomemu

Oceń produkt

Dostępność: Produkt niedostępny

249,00 zł

Opis produktu

"Panorama Częstochowy" to ósmy element serii "Panoramy Polskich miast". To ojczysty pejzaż zaklęty w czystym srebrze. Wspaniały projekt został stworzony w oparciu o historyczne ryciny, w pracowni wybitnej polskiej artystki Rusłany Nowakowskiej. Najwyższą jakość gwarantuje renomowana, szwajcarska mennica PAMP, słynącą z jakości bicia nawet najdrobniejszych szczegółów. Nakład numizmatu wynosi tylko 1000 sztuk! Nie wystarczy ich dla wszystkich.

Czym jest Ojczyzna bardziej czujemy sercem niż rozumem. Na co dzień nie mamy czasu, by pamiętać o narodowej dumie. Są jednak miejsca, które nam o niej przypominają. To miasta o niepowtarzalnym klimacie. Odwiedzane przez rzesze turystów, tętniące życiem. Magiczne zakątki, w których wszyscy czujemy się Polakami: bohaterskie miasto Warszawa, prastary gród Kraka, wielokulturowa Łódź, Gdańsk, który przez wieki był naszym oknem na świat i wiele innych, które również zasługują na podziw i uznanie. Zapraszamy Cię  do wspólnej podróży po najpiękniejszych z nich.

Nie będzie to jednak podróż sentymentalna… Odkryjesz ponadczasowy sekret bogactwa. Srebro wzbudza zachwyt człowieka już od najdawniejszych czasów. Podobnie jak złoto, od stuleci było wykorzystywane do produkcji pieniądza. Wartość tego niezwykłego metalu szlachetnego doceniają inwestorzy na całym świecie. Od wielu już lat obserwujemy, że ceny kruszców podążają zazwyczaj w tym samym kierunku. Ostatnie, rekordowe wzrosty cen złota potęgują potencjał inwestycyjny srebra. Już dziś warto pomyśleć, jak wykorzystać nadchodzącą hossę.

Kolekcja „Panoramy polskich miast” to nie tylko sztuka najwyższej próby, ale także bezpieczna inwestycja w czasach kryzysu. Wykonane z czystego srebra, w zaskakująco niskim nakładzie, numizmaty posiadają doskonałe podstawy atrakcyjnego wzrostu wartości. Następnym pokoleniom pozostawisz nie tylko unikalny ślad polskiej historii ale również prawdziwe pieniądze.

Waga (g) 31.1035
Mennica PAMP
Dostawa Natychmiastowa
Stop Ag 999
Stan zachowania I (menniczy)
Wymiary certicardu Nie
Wymiary sztabki Nie

Tagi produktu

Klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Aktualnie przebywasz w:

Aktualne kursy walut
USD
EUR
GBP
Aktualny kurs srebra
PLN
EUR
USD
Wyceń swoje srebro
  • Sztabki
  • Monety
  • Złoty złom
Newsletter
Zapisz się na newsletter! Wpisz poniżej swój adres e-mail!
Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.
pn - pt - 9:00 - 17:00

Rozmowa online z konsultantem

+ 48 22 523 25 25

kontakt@czystesrebro.pl